Kontakt

"Przystań Zdrowia"
Paulina Barska

Gabinety:
Wrocławski Park Technologiczny
ul. Klecińska 125 (budynek BETA)
54-413 Wrocław

tel. 514 897 992
e-mail: info@przystanzdr.loc

O mnie

Mgr inż. Paulina Barska

– dietetyk, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu kierunku Technologia Żywności w specjalizacji Żywienie Człowieka Zdrowego i Chorego.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam już w trakcie studiów dzięki praktykom w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc oraz w jednym z wrocławskich żłobków.

Praca w Poradni Dietetycznej w Opolu dała mi możliwość dalszego rozwoju zawodowego. Pomagałam pacjentom w różnym wieku, z różnymi problemami i schorzeniami dietozależnymi.

Swoją wiedzę pogłębiam dzięki udziałowi w konferencjach dotyczących otyłości oraz innych chorób metabolicznych, między innymi w Konferencji Naukowej ŻYWIENIE ZDROWIE I CHOROBY.

Dietetyka to nie tylko moja praca zawodowa, ale przede wszystkim wielka pasja. Pragnę dzielić się nią z innymi i zaszczepiać w nich zapał do zdrowego stylu życia. Chcę także pomagać ludziom chorym, gdzie kluczowym elementem leczniczym jest odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta. Stąd też założyłam Poradnię Dietetyczną Przystań Zdrowia.

Moją wiedzę i doświadczenie zawodowe staram się wykorzystywać w moim codziennym życiu. W wolnych chwilach uczęszczam na zajęcia taneczne, fitness, jeżdżę na rowerze i nartach. Prowadzę na co dzień zdrową i smaczną kuchnię.

 

Dyplomy i certyfikaty